Új digitális szolgáltatás a Nagyközségi Könyvtárban

2021.11.15

2021. november 15-től a Békés Megyei KSZR jóvoltából közel 100-féle folyóirat, újság és magazin legfrissebb és korábbi lapszámai váltak elérhetővé digitális formában a Könyvtár területén.

2021. október 1-től a Békés Megyei KSZR jóvoltából közel 100-féle folyóirat, magazin legfrissebb és korábbi számai váltak elérhetővé digitális formában számos Békés-megyei kistelepülési könyvtár területén. Ennek köszönhetően 2021. november 15-től már könyvtárunkban is elérhető a Laptapír szolgáltatás.

A könyvtári WIFI-n keresztül a laptapir.hu oldalról letölthető lapszámokat egy gyors regisztrációt és belépést követően az intézmény területén belül saját laptopjaikon, tabletjeiken és okostelefonjaikon is olvashatják olvasóink és látogatóink.

A szolgáltatás használata: INGYENES!

A regisztrációról. a belépésről, valamint az online folyóiratolvasás részleteiről érdeklődjenek a Könyvtár munkatársaitól!