Rendhagyó irodalomóra a Magyar Kultúra Napján

2020.01.22

2020. január 22-én 11 órától a Magyar Kultúra Napja alkalmából a Nagyközségi Könyvtár a Békés Megyei Könyvtárellátó Szolgáltatási Rendszer (KSZR) támogatásával Radnóti-emlékműsort szervezett. A rendhagyó irodalomóra keretében megtartott programon idén is két iskolai osztály vett részt.

A "Járkálj csak, halálraítélt!" címmel megtartott rendezvényen - a 2019-es Petőfi-emlékműsorhoz hasonlóan - ezúttal is Tomanek Gábor, a békéscsabai Jókai Színház művésze és Tábor Lajos tanár úr idézték fel a 20. század első felének egyik legnagyobb magyar költőjének szellemiségét.

Az eseményről videofelvétel is készült, melyet a gádorosi Kábel TV is műsorára tűzött.

Az emlékműsorról készült képek ide kattintva tekinthetők meg.

További bejegyzések a témával kapcsolatban:

A Justh Zsigmond Művelődési Ház és Könyvtár FB-oldalának bejegyzése
   (2020. 01. 22.)