Kötetbemutató és községtörténeti fotókiállítás a Könyvtárban

2020.09.26

2020. szeptember 26-án (szombaton) a Falunapon megjelent a GÁDOROSI FÜZETEK című helytörténeti kiadvány legújabb, 14. kötete. A "Gádoros Nagyközség - 50 év képekben" című helytörténeti fotókiállítás megnyitójával egybekötött kötetátadó ünnepség a vírushelyzet miatt elrendelt kötelező óvintézkedések betartása mellett a gádorosi Nagyközségi Könyvtár, Információs és Közösségi Hely olvasói terében zajlott. A számos ritkaságot is bemutató tárlat a vírushelyzet miatt elrendelt kötelező óvintézkedések betartása mellett 2020. október 22-ig tekinthető meg a Könyvtár nyitvatartási idejében.

GÁDOROSI FÜZETEK 14. - A gádorosi Községi Könyvtár története
(Írta és szerkesztette: Muhel Gábor. - Kiadta: Gádoros Nagyközség Önkormányzata. - Kiadás helye: Gádoros. - Kiadás éve: 2020. - ISBN: 978-963-87276-7-1 ; ISSN: 1586-5029)

A Gádorosi Füzetek kötetátadójáról és a nagyrészt a Kiss Imre-hagyaték képei közül válogatott fotókiállítás megnyitójáról készült képek ide kattintva megtekinthetők.

A kötet megvásárolható a Nagyközségi Könyvtárban és a Polgármesteri Hivatalban. (Ára: 1500 Ft/db)

A kiadvány kifizetésére a Polgármesteri Hivatalban, átvételére - a számla bemutatása ellenében - a Könyvtárban van lehetőség.

A Nagyközségi Könyvtárból kölcsönözhető példányok száma: 3 db.

További bejegyzések a témával kapcsolatban:

- A Justh Zsigmond Művelődési Ház és Könyvtár FB-oldalának bejegyzése
  (2020. 09. 30.)